| ElectroFlash a întrebat:

Bună TPU, as vrea și eu sa știu. Am card la BCR, dacă cumpăr ceva într un joc online de pe telefon și eu iau extrasele din contul meu bancar, acolo imi va arata fix ce am cumparat și când? Mă refer la ce am cumparat din joc, sau doar îmi va arata suma extrasă? Ofer FUNDAAAA!!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In extrasul de cont figureaza data platii, firma vanzatorului si suma platita, nu arata ce-ai cumparat, asta trebuie sa stii tu.

| ElectroFlash explică (pentru Ioandelasal):

Adică dacă eu cumpăr în când crush va arata deținătorul jocului?

| ElectroFlash explică (pentru Ioandelasal):

Îmi va arata deținătorul jocului?

| Ioandelasal a răspuns (pentru ElectroFlash):

Am spus ca iti va arata vanzatorul, n-am de unde sti daca acela este sau nu detinatorul jocului.

| StefanStef14 a răspuns:

Da, iti arata si ce ai cumparat!