| Turquoise_Trofin_liviu_1994 a întrebat:

As vrea sa stiu daca este posibil asocierea unuicont bancar cu un numar de telefon, spun "asociere" la modul un sms(indiferent de continut) la un anumit nr de telefon in format "XXXX" sau "07XXXXXXXX" sa taxeze expeditorul cu o suma iar acea suma sa fie depozitata in contul bancar "x"

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este vorba de asociere.
Sumele respective intra in contul operatorului de telefonie, acesta isi retine cota stabilita si apoi vireaza restul in contul tau curent deschis la o banca.

| Turquoise_Trofin_liviu_1994 explică (pentru Ioandelasal):

Mapotiajuta cu un linksau mai multe informatii referitoare la subiect? big grin

| Ioandelasal a răspuns (pentru Turquoise_Trofin_liviu_1994):

Nu ma intereseaza problema. Poti cauta tu cu sms cu suprataxa sau numere de telefon cu suprataxa si precis o sa gasesti informatii.