| PârghiePetronela2005 a întrebat:

Bună TPU, astăzi când am trecut pe la bancomat să scot câțiva bani de pe card, îmi spunea că nu am suficiente fonduri, deși știu că aveam câteva sute de lei pe acel card(VISA). Ce s-o fi întâmplat? OFER FUNDĂ

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Doar de la banca poti avea un raspuns corect, noi n-avem de unde sti, asa ca du-te la o unitate bancara a bancii emitente a cardului. De asemenea poti vedea si soldul.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

De ce nu ai dat interogare sold? Poate ai depasit suma pe care o aveai(ai cerut 800, cand mai aveai 756, de exemplu).Mai are cineva acces la cardul tau? Ai plati automate facute din acel cont?

| PârghiePetronela2005 explică (pentru Adrian_Mares_1972):

Cum adică plăti automate?

| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru PârghiePetronela2005):

Plata automata a unei facturi(de electricitate, cablu tv, gaze)