| Ad3ianCR7 a întrebat:

Cine stie daca o afacere cu iepuri este profitabila? Cumpara lumea iepuri? Mai am alta idee:caini de rasa.Care rasa se vinde cel mai bine?

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Poate fi profitabila.Eu cand eram in tara aveam in medie cam 200 de iepuri.Iti trebuie multa pasiune si multa rabdare.Nu este usor sa-i hranesti sa-i ingrijesti sau ce este mai grav sa dea vreo boala peste ei de mor cate 5-6 pe zi.Eu am avut norocul cu niste macelarii din tara si cu 2 restaurante.In rest mult succes!

| Stan_Gabriel_1990 a răspuns:

Asteapta sa vina pastele si iti cumpara toti iepurii. Cainii de rasa se vand foarte des. Iti iei 200 lei + / cainele Cea mai vanduta rasa ar fi Bichon.