Întrebare recomandată | Stalievus a întrebat:

Credeti ca se merita ca eu, copil de 13 ani sa imi fac ca si un mini-service pentru biciclete? Sa le spal, sa vulcanizez, frane etc? Si cu ce suma? Funda va asteapta big grin

Răspuns Câştigător
| genTlemeNNN a răspuns:

Pai depinde ce faci reglare frane 2.5 lei (ieftin) Sa pui petice 3 lei (cu tot cu munca ta ) si cam atat iti spun pentru ca nu ma pricep la biciclete daca vrei sa-ti zic mai multe preturi contacteaza-ma la ilie. mihai34

P.S. daca faci asa cum zic eu iti scoti bani pe o zi de buzunar eu tot 13 ani amwinking

19 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca te pricepi bine, de ce nu! Bafta!

| Stalievus explică (pentru onasis1961):

Iti multumesc frumos pentru incurajare happy Esti de treabawinking

| mona a răspuns:

Daca te pricepi, poti incerca sa iti faci un mini service, poate o sa ai succes.

| Stalievus explică (pentru mona):

Multumeschappy Dar, nu stii ce sume ar fi potrivite?

| mona a răspuns (pentru Stalievus):

Imi pare rau dar nu stiu ce suma ar fi potrivita, banuiesc ca ceva bani iti trebuie

| Stalievus explică (pentru mona):

Pei 2 lei costa 32 de petice, cu lipici cu tot. Vreo 50 de lei sculele.

| Stalievus explică (pentru genTlemeNNN):

Te admir pentru ca esti singurul care mi-a dat ceva preturi. O sa te contactez, salut.

| genTlemeNNN a răspuns (pentru Stalievus):

Ms Ms :X

| Stalievus explică (pentru genTlemeNNN):

Ti-am dat funda pentru cu o meriti. Ajuta si pe altii, cum ma-i ajutat si pe minewinking. Numai bine, si succes in continuare pe TPU. O seara placuta!

| genTlemeNNN a răspuns (pentru Stalievus):

Pai depinde ce faci reglare frane 2.5 lei (ieftin) Sa pui petice 3 lei (cu tot cu munca ta ) si cam atat iti spun pentru ca nu ma pricep la biciclete daca vrei sa-ti zic mai multe preturi contacteaza-ma la ilie. mihai34

P.S. daca faci asa cum zic eu iti scoti bani pe o zi de buzunar eu tot 13 ani amwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu as da bani pentru asa ceva

| Stalievus explică (pentru suntserios):

Poate ca altii ar da... Decat sa dai 10 lei pe o camera noua, dai de 4 ori mai putin.

| Stalievus explică (pentru suntserios):

Dar, poate cineva sa imi spuna cam intre ce sume de bani, va rog?

| Florincrap a răspuns:

Nu da banii pe apa sambetei. Nimeni nu o sa vina, si o sa te lasa pe tine sa le faci bicicletele, la varsta ta. Chiar daca stii, nimeni nu te va crede!

| Stalievus explică (pentru Florincrap):

Pana acum, am avut foarte multe cazuri, in care sa vina copii si oameni la mine sa le repar bicicletele.

| Stalievus explică (pentru Florincrap):

Asa ca nu te baga!

| OxyAndrei a răspuns:

Si eu am tot 13 ani si dupa parerea mea varsta nu conteaza daca te pricepi. Daca ai uneltele necesare, si te pricepi ce mai astepti? Suma o alegi tu, desigur, cam cat crezi ca ar merita.De exemplu daca vrei sa strangi o suma de bani, pentru a spala ceri o suma, a repara alta suma, etc... pentru a strange suma dorita.Multa baftawinking

| Stalievus explică (pentru OxyAndrei):

Chiar imi merge bine. Iti multumesc foarte frumoshappy