Întrebare recomandată | Zitronen a întrebat:

Buna Oamenihappy
Merita sa fac ca si un service de biciclete, unde sa:
Spal bicicleta, sa repar cauciucuri, si sa reglez frane?
Stiu sa fac toate astea.
Funda si vothappy

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

In aparenta ar fi buna, dar pune-te in locul unuia care nu stie si gandeste-te cat ai putea plati tu pe cineva ca sa-ti regleze o frana, sau un cauciuc. Pentru ca totusi trebuie sa scoti un banut din ea.

| Zitronen explică (pentru horia2012):

Pei daca as plati 2 leihappy Tot ar fi binehappy

| horia2012 a răspuns (pentru Zitronen):

Atunci e OK. Dar sa faci si alte reglaje. Pinioane, viteze, sonerii, semnalizari.
sunt o gramada de "smecherii pentru biciclete".

| Zitronen explică (pentru horia2012):

Mi-ai dat cel mai bun raspuns. Iti multumeschappy Iti dau si vot inteligent. Multumesc pentru sfathappy

| Zitronen explică (pentru horia2012):

Foarte tarehappylaughing

| horia2012 a răspuns (pentru Zitronen):

Pai nu. Bicicleta nu mai e ca pe vremea bunicilor.

| Zitronen explică (pentru horia2012):

Aia dawinkinghappy

18 răspunsuri:
| adywow a răspuns:

Salut,depinde in ce oras (zona) esti.Eu zic ca s-ar merita daca iti faci o imagine buna, multa lume s-a reorientat catre biciclete in ultima vreme

| Zitronen explică (pentru adywow):

Sunt in sat, si la noi se plimba toti cu bicicletele.happy

| Zitronen explică (pentru adywow):

Ai inteligent de la minehappy

| adywow a răspuns (pentru Zitronen):

Merita sa incerci nu ai nimic de pierdut, trebuie doar sa-ti placa ceea ce faci indiferent de ce ar fi, apoi se vor vedea si rezultatele

| Zitronen explică (pentru adywow):

Okhappy

| Flavius2106 a răspuns:

Nu se merita, oricine ar stii sa faca toate lucrurile pe care le-ai enumerat!

| Zitronen explică (pentru Flavius2106):

Nu prea cred. Multi au venit la mine sa le repar cauciucuriile.

| cozmalau a răspuns:

Nu prea deoarece faci si bani putini si dupa aia poate te mai trezesti cu reprosuri gen:nu merge la ala ca nu repara cum trebuie bicicleta

| Mihaitza099 a răspuns:

Da merita este o afacere ff buna

| Zitronen explică (pentru Mihaitza099):

Crezi?big grinbig grinbig grin

| Zitronen explică (pentru Mihaitza099):

Ai inteligent de la minehappyhappy