| mary_1175 a întrebat:

Buna TPU daca mama mea are deja cont bancar deschis. poate cineva sai transfere bani din strainatate in contul ei. pin transfer bancar? sau nu se poate? va rog sa-mi rasp.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca are cont curent deschis in moneda de transfer, sigur ca poate primi bani in acel cont. Tot ce trebuie sa faca este sa comunice persoanei respective codul IBAN al contului. Numai bine!

1 răspuns:
| Mhjua a răspuns:

Da se poate... se duce ala(din strainanate) la banca si vb cu aia. bla bla bla...

funda?batting eyelashes