| wowemy a întrebat:

Imi raspundeti la o intrebare? mereu cand intru pe TPU sau pe alte site-uri primesc aia cu "Felicitari ai castigat un Iphone" daca raspund corect si trimt pot castiga chiar iphone? Mersiwinking(dau fundahee hee

Răspuns Câştigător
| greenish a răspuns:

laughing) Nu nu laughing alea sunt doar reclame si atat laughing Daca raspunzi corect vei fi pusa sa trimit sms la nu stiu ce numar si iti va papa vreo 4-5 euro cam asa laughing

7 răspunsuri:
| AnghelB a răspuns:

TPU ar trebui sa faca totusi o selectie la reclame.

Dar de, banul nu are miros.

| kindness a răspuns:

E vrajeala!

| aura36 a răspuns:

Dar voi de unde stiti?

| aura36 a răspuns:

Nu nu o sa cstigi ceva NICIODATA! cei care spun ca au castigat, de fapt nu au castigat sunt platiti de catre firma!

| wowemy explică:

Ma trebuie sa pleatesc cv? sa primesc bani?

Răspuns utilizator avertizat
| InStYle a răspuns:

NU unele sunt puse pentru ati lua creditul de la telefon altele pentru a te uita la niste jocuri si altele etc tot chesti din astea... prima oara asa am crezut si eu dar nu e adevarat.