| Emira21 a întrebat:

Ma adreses cunoscatorilor ROLEX. Am un rolex oyster perpetual date submariner. Otel si aur. Mentionez ca e un ceas la mana a doua. Nu am cutie si nici certificatul de garantie. Am verificat toate criteriile de aurenticitate inainte sa il cumpar. Acum va intreb : daca pe inelele de la bratara unde ar trebui sa fie aur este putin sters pe aici pe acolo, adica galben e sters si dedesubt e otelul, inseamna asta ca e un fake?, va rog sa fiti seriosi si daca nu stiti nu va dati cu parerea. Dau funda! Multumesc

2 răspunsuri:
| Gentlemans a răspuns:

Du-te la reprezentanta rolex.

| Emira21 explică (pentru Gentlemans):

Mda, m-am gandit la asta, doar ca cea mai apropiata este la 130 km distanta. Plus ca ma costa 60 euro verificarea si dureaza 2 ore...