| AndaPanda01 a întrebat:

Mi-am facut cont pe paypal si cand am vrut sa-l activez mi-au spus ca trebuie sa ia 1, 5 euro de pe card ca sa verifice daca e al meu. si acum imi spun ca e un cod pe 'summary of financial activity provided by your card issuer.' Unde pot sa gasesc acest cod? Sunt la BCR si nu am banking.(If you can't check your summary online, check the paper summary from your card issuer when it comes in the mail (this can take up to 30 days). You will find the charge from PayPal with a 4-digit code.) Scuzati Categoria!

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu acum cateva zile tot cu card de la bcr...Normal,codul acela apare pe extrasul de cont pe care il iei de la banca(este gratis un extras)DAR la bcr nu iti apare nimic pe extras, doar informatii personale, nici urma de cod sau alte tranzactii.Trebuie sa suni la ei la dispecerat si sa le ceri codul de la paypal si ti-l da in 20 de secunde.Toata lumea care si-a facut cont pe paypal cu card de la bcr nu au gasit codul decat la dispecerat

| Bogdan372 a răspuns:

Suni la banca si le ceri codu il bagi si gata treaba