| DoarOana a întrebat:

Daca cineva stie cate ceva de PayPal atunci as avea nevoie de ajutor.

Luna trecuta, am facut o plata unui site si acum ar trebui sa mai efectuez una dar contul meu de pay pal e limitat pe motiv ca nu am confirmat cardul.
Am dat Resolve si ziceau ca imi vor lua 1.95$ de pe card urmand ca dupa 24-76 de ore sa mi dea inapoi. Urmatorul pas este :"Enter the 4-digit code from your summary of financial activity provided by your card issuer."
Ce nu am inteles este de unde sa scriu acel cod de 4 cifre?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| sndjulian a răspuns:

Iti faci un extras de cont de la banca pe numele tau si in dreptul unde iti arata plata de 1.95$ acolo e un cod de 4 litere parca...asa am facut si eu

2 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Poti face asa cum a zis si sndjulian sau daca ai online la cardul respectiv intra in online si uitate la tranzactie acolo trebuie sa fie si codul de care vorbesc cei de la paypal.
Pentru alte intrebari si tutoriale despre calculatoare uite aici un site fain: http://www.tutorialepc.ro

| Trixtor a răspuns:

Scuze ca deranjez, dar neaparat trebuie sa fac un extras de cont? altfel nu pot primii acel cod de 4 numere?