| TheAdmiston a întrebat:

Mica -mare nelamurire!
La casele de pariuri online se da un bonus de inceput si care impreuna cu banii bagati trebuie rulat de 3 ori inainte de extragere. ce stiti exista o cota minima de rulare? ma gandesc ca daca pariez live pe cote ff mici ex:1.01= (99%sigur) castig de 3 ori la rand si le iau banii. oare merge?laughing Nu stiti un link ceva unde scrie clar acest lucru.big grin?

4 răspunsuri:
| Adrian1606 a răspuns:

Nu exista nici o cota minima.Bafta!

| TheAdmiston explică (pentru Adrian1606):

Esti 100% sigurlaughing? oare chiar asa de "inteligenti" sunt cei de la bet 365?-ca la ei ma refer in principal.tongue

| Adrian1606 a răspuns (pentru TheAdmiston):

Scuze, m-am informat mai bine si am aflat ca exista o cota minima.
Cota minima pe care puteti paria pentru a rula bonusul este de 1.5
Poti citi aici mai milte:http://www.case-de-pariuri.com/bonus-200-ron-la-bet365/
Bafta!

| TheAdmiston explică:

laughing undeva am citit ca ar exista o asemenea limita..deci ma gandesc ca tipul ala stia el ceva. as vrea sa mi se confirme din partea celor care chiar au folosit bonusul de la bet 365 de exbig grin