| shocky2 a întrebat:

Ce credeti despre IForex?

Este real? Chiar se pot castiga bani reali din chestia asta?

Astept raspunsuri, pareri.

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Da se pot castiga bani, insa, se pot si pierde. Pentru a putea castiga bani ai nevoie de foarte multe cunostinte si informatii.
Recomandarea mea pentru tine este ca acum sa te ocupi de scoala.
Termina liceul, apoi Facultatea de Stiinte Economice si abia dupa aceea te poti gandi serios la a castiga bani pe diverse piete financiare.
Bafta!

9 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| Fîţka a răspuns:

Pot gistiga doar cei care au experienta, sunt capabili si asa cum s-ar zice dati de la Dumnezeu, este o piata foarte riscanta si mai bine sa nu incerci ca pe urma sa nu-ti para rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe http://aurelia.forumgratuit.ro si gasesti acolo o metoda buna de a face bani, chiar functioneaza si cu minim efort, poate te intereseaza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici o metoda buna de a face bani si nu e deloc greu! http://aurelia.forumgratuit.ro o sa ramai surprins/a de cat de mult poti castiga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mare vrajeala pentru visatori.

| AaBb a răspuns:

Uita-te aici, mai intai.

http://en.wikipedia.org/wiki/Forex_scam

| danafrumosu a răspuns:

Daca vrei sa faci banuti, ai 18 ani, te poti inscrie la FOREVER LIVING PRODUCTS, sunt produse naturiste pentru. frumusete, sanatate...pentru. detalii, trimite-mi un e-mail pe adresa: danafrumosu@yahoo.com

| danafrumosu a răspuns:

Sau iti mai dau o varianta, inscrie-te pe Lady s.roFDa5Syra.au preturi f. bune. poti vinde la colegi, vecini, prieteni si castigul tau este de 33% dintr-o comanda de 100 lei. pentru detalii:danafrumosu@yahoo.com si te ajut! SUCCES!

| Claudiu_Anitas_1973 a răspuns:

Vreau sa tranzactionez cu forex dar nu am cunostinte economice... Ce spuneti?