| Sterian_Andrei_1990 a întrebat:

Bună TpU! Pot să-mi comand ceva de pe internet fără să știe părinții? Eu am 14 ani și am vreo 2000 euro astrânși și vreau să-mi iau ceva de banii ăștia. Dacă se poate cum trebuie procedat? Dau fundă celui mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| laeimbrea a răspuns:

Poti sa iti comanzi de pe internet orice, completezi adresa pe site si te cauta curierul, ii lasi numărul de telefon, el te contacteza si te poti intalni undeva unde să nu vada părinții tăi...

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Comanzi la eMag si ceri sa ti se trimita la posta. Deasemenea produsele din China care vin la posta: https://allchinashops.com/ro/ Te duci la posta si nu te vede nimeni. Cu mai multa atentie poti comanda de oriunde. Curierul iti trimite un mesaj pe telefon (si daca parintii nu-l vad, e ok. Apoi te suna si daca nu esti pe langa parinti in ziua aceea, gata.

| Adry05 a răspuns:

Comanzi de pe internet cu numele tau si adresa unde sa se livreeze si ridici coletu cand vine, n-au nicio treaba parintii in treaba asta, doar sa nu se intample sa fie acasa cand iti vine coletu. laughing

| NoahKaan a răspuns:

Cum de ai strans 2000euro?