| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva afaceri care merg bine si sa nu fie investitie prea mare(10000-20000euro).Nu conteaza daca e legala sau ilegala.

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Traficant de organe, hitman, vanzator de ziare, traficant de usturoi, hot de buzunare.

| ion1731 a răspuns:

Pe centura frate, pe centura se face banu' cumpara vreo 8-9 parashute si afacerea prospereaza+ legatura cu politia sa aihappy, de dorit legatura sa fie prestator de servicii- client, intelegi cred.

| BlackAngels20022000 a răspuns (pentru ion1731):

Cam cat ar trebui sa investesc si ce profit as avea?

| ion1731 a răspuns (pentru BlackAngels20022000):

Ba frate, eu am glumit daca sincer... da-mi bani astia si iti arat cine devin eu happy, asa secretul nu ti-l vind, sorryhappy

| Adib123 a răspuns:

Sunt foarte multe afaceri care pot fi facute cu sume mici sau chiar fara investitie. Eu am gasit o gramada aici http://3afaceri.blogspot.ro/