| georgianasiiulia a întrebat:

As vrea sa comand chesti de pe Aliexpres, dar ma tem ca cumpar ceva cu 50 de centi si ma trezesc ca mi se ia de pe card (cardul mamei ) inca 20 de euro. Transportul pe Aliexpres este gratis sau trebuie sa platesc cativa euro? Si depinde de vanzator transpurtul. In cat timp ajunge coletul?

Răspuns Câştigător
| Edisor27 a răspuns:

Salut, Aliexpress este un site ca si olx, eu am pus comanda pe ebay si a costat in jur de 6-10 euro si mi-a luat doar acea suma, nu ai cum sa iti faci griji deoarece nu iti poate lua bani in plus doar daca costa transportul. Transportul uneori poate fi GRATIS sau uneori pe BANI doar atunci iti va lua bani mai multi.

1 răspuns: