| bystefu a întrebat:

Salut, am datele unui card visa, putin mai vechi. Am gasit doar o pagina cu nr de cont, data expirarii cat si cele 3 cifre din spate. Vreau sa stiu daca e vreo modalitate sa transfer sau sa cumpar online daca nu stiu numele titularului.Stiti vreun site unde ma pot loga cu nr si cu pin-ul? multumesc.

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Problema nu este numele, poti cumpara cu nr cardului, si pinul, dar daca este furat s-au gasit poti avea probleme., iar daca cardul este expirat, nu poti face nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti recomanda cu caldura sa nu folosesti un card care nu este al tau, poti avea probleme mari

| LuciWv a răspuns:

Nu poti cumpara, pentru ca iti va cere sa confirmi cu o poza cu buletinul
Poti lua chesti pe facebook cum sunt cristalele sau banuti la jocurile de acolo sau alt fel de jocuri online pe care poti dona, si o poti face cu cardul
dar ca sa cumpri ceva cum ar fi un telefon sau alt ceva nu.

| suntserios a răspuns (pentru LuciWv):

Lol de unde ai scos-o pe asta cu poza din buletin... lol

| LuciWv a răspuns (pentru suntserios):

Comanda tu ceva de pe eMAG cu cardul sa vezi si tu.

| suntserios a răspuns (pentru LuciWv):

Serios acum, daca nu ai facut plati online nu mai Vb ca nu stii ce spui. Cum spanac sa iti ceara cei de la eMAG copie dupa buletin la plata cu cardul? Si nu incerca sa ma contrazici ca am peste 30plati cu cardul doar la ei