| Madalina3115 a întrebat:

Ati comandat vreodata online de pe pull & bear? Vreau sa-mi cumpar niste lucruri super dragute pe care le-am gasit, dar am intampinat o problema. :/ Chiar singura modalitate de plata este cu cardul? Nu se poate plati la livrare? Adica cu banii in mana. Nu vreau sa ma incurc cu cardul straight face, oricum nu am nici Visa, nici Master.

Funda! :*

3 răspunsuri:
| muffinandcake a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi chiar in magazin si sa cumperi. E mai sigur. Pt ca spre exemplu. Eu port mărimea S dar o bluza de la pull and beat mi-a venit mai bine pe mărimea L. Asa ca depinde de corp si de felul in care vine articolul respectiv. laughing :*

| Madalina3115 explică (pentru muffinandcake):

Cel mai apropiat magazin este cel din Craiova. Si prin apropiat vreau sa spun ca este foaaarrrteee departe, nu voi ajunge acolo prea curand. Dar multumesc pentru raspuns!winking

| cipix a răspuns:

Hai ca te ajut eu imi spui ce vrei din magazin si eu ma duc si le cumpar si le pun pe posta sa platesti la librare. insa mai mult de atat nu stiu sorry