| Fabyan_Toma_1995 a întrebat:

vreau sa imi iau un telefon de pe net si am vazut ca il pot lua si in rate prin CETELEM, dar nu am inteles un lucru din toate astea eu cum dau banii celor de la CETELEM? :S
Dau funda >:

Răspuns Câştigător
| kasty a răspuns:

In momentul in care te duci sa ridici telefonul sau primesti prin curierat telefonul, primesti si actele de contract cu cetelemul.
cetelemul iti dau un card de ramburs cu rata fixa lunara, card care are notat pe spatele lui suma lunara de rambus si numele tau.
Cu respectivul card lunar te duci la orice oficiu postal sau CEC si platesti suma(trebuie sa prezinti cardul cand platesti).
detalii mai multe despre achizitia tel si toate cele cred ca le gasesti pe site-ul de unde vrei tel, iar cetelemul te contacteaza pentru contract telefonic

1 răspuns: