| dddodo a întrebat:

Buna tuturor. as vrea sa stiu cat e de reala trebuie cu binatex? si daca iti poti scoate banii pe care ii faci. am cautat pe net, si ca sa.ti scoti profitul, iti trebuie un portofel electronic, am incercat sa fac si portofelul, dar surpriza. Meniul e in limba rusa. nu pot trece mai departe. un sfat va rog...

1 răspuns:
| AtomiX a răspuns:

Din cate vad asta e un broker binar de trading. Aici e pe perioade mici, dar iti dau un sfat..intereseaza-te pe net mai bine despre forex si despre brokeri forex, asta e bursa..cumper spre exemplu USD la un pret mai mic si il vinzi cand ii creste pretul si tot asa, gasesti pe net tot despre asta si in romana. bafta