| AndreeaAnton a întrebat:

Buna tuturor.Este cineva in grupul asta care a primit notificare de la eon cu o oferta nouă (pret final pe kw 1, 9 lei) si ati refuzat? Eu nu sunt de acord cu marirea asta exagerata de pret doar ca nu scrie nicaieri ce se intampla daca refuz oferta, stiu doar ca pot refuza.Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Anabitta a răspuns:

Pai din notificare trebuie sa iti poti da seama daca este reclama sau schimbarea tipului de contract. daca e schimbare unilaterala de contract, poti refuza, dar trebuie sa iti cauti alt furnizor