| anonim_4396 a întrebat:

Dacă pe Facebook nu accepţi cererea de prietenie a cuiva, acea persoană primeşte o notificare că ai refuzat cererea? Sau primeşte doar când o accepţi? Şi dacă ştergi pe cineva din listă, primeşte vreo notificare? Scuze că întreb aceste lucruri, însă eu-s mai nouă pe Facebook şi aş vrea să mai ştiu unele lucruri.

Răspuns Câştigător
| InsertNameHerepls a răspuns:

Daca nu accepti nu primeste notificare ca ai refuzat, primeste doar cand accepti; nici daca stergi pe cineva de la prieteni.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu primeste nicio notificare ca ai refuzat si nici cand stergi pe cineva din lista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,nu primeste nimic atunci cand nu accepti cererea de prietenie!

| FinnalyToLove a răspuns:

Daca nu accepti cererea de prietenie nu primeste nici o notificare; daca o primesti primeste o notificare prin care o instiinteaza; daca stergi pe cineva din lista nu va primi nimici o notificare;
Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes