| crista18 a întrebat:

Buna tuturor.M-ar interesa cam cat ajunge chiria+utilitati(internet, cablu, gaze, caldura iarna, apa etc) pentru un apartament cu 2 camere(sufragerie+dormitor) in Bucuresti. Nu trebuie cine stie ce comfort..cheltuielele se impart la 2 persoane(eventual 3 cine stie... specificati cate persoane a.ti pus la socoteala).Cam cat ajunge de persoana maxim?(punem si caldura la socoteala iarna)Si cat e chiria de obicei pentru un apartament cu 2 camere?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Greu de spus. Daca are centrala, in ce zona este apartamentul.

| crista18 explică (pentru darrio2007):

Aproximativ... cat platiti voi etc.

| KodrutZ a răspuns:

Chiria+maxim 250-300 RON/persoana. Chiria probabil vreo 120-150 EUR/persoana.

| mickidutza a răspuns:

De la 200 de euro in sus.

| PurceluAtomic a răspuns:

Depinde de zona, Bucurestiul e mare.
Una e o garsoniera pe Dorobanti si alta e o garsoniera in Rahova

| Florian_Nicusor_1974 a răspuns:

Draga mea depinde ce fel de administrator ai in cladirea, respectiva si exista chitante facturi. normal ar fi anual2700 roni si de aci iti dai seama.