| crista18 a întrebat:

Buna tuturor. M-ar interesa cam cat ajunge chiria+utilitati(internet, cablu, gaze, caldura iarna, apa etc) pentru un apartament cu 2 camere(sufragerie+dormitor) in Bucuresti. Nu trebuie cine stie ce comfort(in limita bunului simt totusi). cheltuielele se impart la 2 persoane. Cam cat ajunge de persoana maxim? (punem si caldura la socoteala iarna) Si cat e chiria de obicei pentru un apartament cu 2 camere?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te pe siturile cu anunturi imobiliare (Tocmai.ro, OLX, etc). La mine in provincie, un apartament cu 2 camere se inchiriaza cu 200-250 euro. Plus utilitatile. Daca are centrala termica, caldura nu e asa scumpa ca la incalzirea centrala. Stiu ca in Bucuresti chiria este mai scumpa.

| mary4048 a răspuns:

Pai vreo 300 de euro chiria, plus intretinere, cablu, net vreo 20 milioane vechi pe luna.