| mfsfdfg a întrebat:

Buna
Vreau o discuție serioasa pe tema asta si răspunsuri de la oameni care cunosc si stiu ce vorbesc.
Am o oferta de munca cu un contract de munca pe o perioada de doi ani in Australia, persoana care imi ofera contractul imi raspunde mai greu la email deoarece este ocupata; plus diferenta de fus orar. Dar eu vreau sa fiu informat cu:
1. Pentru viza, pot sa aplic on-line?
2. Ce documente trebuie sa adaug la aplicație?
3. Mi-a cerut un test de engleza, pentru ce ar avea nevoie? Viza sau locul de munca?
4. Daca este pentru viza, credeți ca Oxford Placement Test este de ajuns?
Daca ai fost in cauza, astept un raspuns mult mai detaliat la întrebările mele simple, deoarece nu cunosc cum trebuie procedat.
Multumesc!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aplici aici: https://www.australiaeta.org/english/
Amanunte aici: http://www.mae.ro/travel-conditions/3669
Vezi ca acolo mai sunt niste link-uri. Apasa pe ele.
Poti sa si suni la ambasada in cursul saptamanii.