| BogdanCabau a întrebat:

Bună... Vreau sa cumpăr niște haine din alta tara și îmi cere plata cu cardul și în euro..Cum sa fac ca nu am nici un ban pe card? Ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ai zice daca ai pune niste bani pe card?

| AndyKama a răspuns:

Iti voi spune un mare secret, dar te rog sa nu mai spui nimanui. Pune niste banuti pe card si cu siguranta vei putea face niste achizitii on-line.PACE!

| BogdanCabau explică:

Și dacă site ul e cu euro și eu trebuie sa bag euro sau is buni și lei?

| suntserios a răspuns (pentru BogdanCabau):

Bagi valuta in care ai contul, ca daca ai contul in lei nu o sa bagi euro ca nu ai cum. cand faci tranzactia online conversia se face automat