| anonim13333 a întrebat:

Vreau sa descarc niste poze de pe telefon dar cand bag USB nu merge, nu-mi apare nimic pe calculator.Nu am mai bagat poze in calculator de pe telefon. Trebuie sa instalez ceva? Vreau un raspuns cat mai repede.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| PornoxxlSelect a răspuns:

Impreuna cu telefonul ai primit un sd instaleaza draiverele de pe sd si pcul o sa iti recunoasca telefonul bafta http://facibaniacum.blogspot.com/

1 răspuns:
| Diarobertaaaa a răspuns:

Depinde de ce telefon.de ex. la al meu trebuie sa activez o setare de la setari intra la conectiune PC-Samsung Kies. asa e la mine.
Nici eu nu am stiu da am casit cartea de instructiuni si am invatat.
SUCCES!