| Miminini a întrebat:

.Cum pot pune muzica, poze pe telefonul Nokia lumi 610 trebuie sa descarc proframul Zune pe telefon sau pe calculator? Telefonul il am de foarte putin timp si vreau sa pun muzica pe el. Fundita la acel raspuns care merge sa pun poze, muzica pe telefon! kiss >big grin

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu trebuie sa descarci nici un program -nici in pc nici in tel. Trebuie doar sa conecetzi telefonul la pc: fie prin cablu(cel mai rapid), fie prin bluetooth.
Daca folosesti cablu de date, trebuie sa intrii in meniul telefonului; si in "Conectivitate" selectezi "Transfer de date"(sau ceva de felul acesta).

| Ove a răspuns:

Conteazal cu cablu usb...

Nokia suite

Mersi!

| dudeman13 a răspuns:

Nu stiu daca telefonul are slot de card, poti sa pui muzica/poze pe card si il bagi in telefon, cardul
sau bagi muzica/pozele cu cablul si in folderul de pe desktop muti pozele si e vrei tu

| Miminini explică (pentru dudeman13):

Asta e faza naspa ca nu are card de date( pot sa cumpar dar nu am unde sa il pun) are memoria foarte mare.