| ruxandracollo a întrebat:

Buna vreau sa fac si eu un imprumut suma de 20de mi de euro si am salariu opt milioane jumate... pot cu salariu asta

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde si de ce imprumut vrei (nevoi personale, cumparare locuinta, etc) dar nu cred ca o sa primesti un imprumut atat de mare cu un salariu lunar atat de mic, ai putea primi cca 30.000 - 35.000 lei.
In orice caz nu aici afli precis ce te intereseaza, du-te la cate banci poti si o sa afli exact cat poti primi, fiecare banca are reguli proprii de creditare.

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Daca mergi la orice sucursala a bancii iti vor explica acolo, si iti vor si calcula tot ce ai nevoie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce credit vrei, poate doar pentru locuinta. Auto sau de nevoii personale nu prea

| alinstefan2015 a răspuns:

DA: credit imobiliar cu ipoteca. Trebuie sa ai minim un an vechime la locul actual de munca si conteaza si varsta...