| dydy22 a întrebat:

Cine imi recomanda si mei o baca unde imi pot face un imprumut? as vrea o suma de 300 de milioane vechi sau de 400 de milioane, am un salariu de 1350 lei si brut 1800

Răspuns Câştigător
| madagascar a răspuns:

Incearca la ing au o oferta buna si te incadrezi

1 răspuns:
| Irina a răspuns:

La ing ai sanse doar daca esti casatorit, iti spun sigur treaba asta. La un tanar necasatorit cu salariu suficient nu ii acorda nici 4000 de lei (suma minima), dar daca e casatorit din aplicatie ii poti da si 20. 000, la aceeasi valoare a venitului. Iti spun pentru ca am lucrat acolo.

Ce te pot sfatui fereste-te de BCR si BRD.