| KeepitLondon a întrebat:

vreau si eu sa scot o carte. Cat m-ar costa tiparirea a doua exemplare?
Urgent, dau funda!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este greu de dat un raspuns precis.
Ai 2 posibilitati:
-o poti tipari cu o imprimanta si atunci, daca tu n-ai, te costa cca o, 5o lei pe pagina;
-tratezi tiparirea cu o tipografie, cred ca te va costa mai mult decat la imprimanta.

| justanotheruser99 a răspuns:

Depinde: color/alb negru? Hartie simpla/ mai groasa? Coperta cartonata/ lucioasa? Format? Număr de pagini? Daca poți sa răspunzi la astea as putea sa îți aproximez prețul. (Eu am scos o revista de 50 de pagini, A4, color, foaie simpla+ coperta lucioasa si a costat 38 de lei, dar depinde si de unde ți-o scoți).

| KeepitLondon explică (pentru justanotheruser99):

Coperta lucioasa color cartonata, 50 de pagini foaie simpla, format, nu vreau A4 vreau jumatatea lui a4