| girl971 a întrebat:

Am 14 ani. Vreau sa castig ceva bani din propria munca.Stiu ca trebuie sa ai minim 16 ani ca sa te poti angaja.Mi-a venit ideaa de a creea handame.Sunt foarte priceputa in domeniul asta.Am doua intrebari:
1.Cum imi pot vinde creatiile?(as putea la profesori, colegi etc)
2.Ce pot creea?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca esti foarte priceputa in domeniul handmade, creezi ceea ce simti. E ca si cum ai spune ca esti pictorita, dar nu stii ce sa pictezi. Cu vandutul handmade e mai greu, pentru ca la noi nu se apreciaza arta pe cat ar trebui, dar e o idee si ce ai zis tu, si mai poti incerca pe olx si o pagina de facebook cu creatiile tale. Bafta!

3 răspunsuri:
| girl971 explică:

Ai vreo idee de creatie?