| SebiGmm a întrebat:

Bună ziua, am 20 de ani și vreau sa fac un împrumut de 3000 4000 de lei, sunt salariat dar nu am o luna de când lucrez pe cartea de munca asa ca băncile nu îmi pot oferi. Știe cineva dacă exista vreo banca care poate sa mi ofere sau orice altceva prin care as putea face împrumutul?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Mai intelept este astepti pana cand mai trece timpul si sa imprumuti de la o banca serioasa.Incearca totusi sa vorbesti si cu apropiati de-ai care poate ar dori sa te ajute? Bafta.

| Hyperion7 a răspuns:

Revolut...
Încearcă și vezi