| ELITE00BAT a întrebat:

Buna ziua vreau sa fac un imprumut pentru o ferma de vaci, in jur de 100.000 de euro nu lucrez, imi poate aproba banca imprumut?

2 răspunsuri:
| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

In primul rand, nu cred ca iti da un imprumut atat de mare. Daca nu ai un loc de munca, clar nu o sa iti dea pentru ca nu ai de unde sa platesti rata. Totusi, trebuie sa te interesezi mai bine.

Bafta!

| Azµre a răspuns (pentru FoReVeRyOuNgBiTcH):

Nu îți dă nici cea mai mică sumă. Are nevoie de un loc de muncă. Iar pentru suma respectivă, poate lucra câteva luni 4-5 luni undeva, apoi să pună la punct un proiect proiect european și să ceară fonduri europene...