| SmIlEy_4608 a întrebat:

Am avut o problema urgenta cu banii si am accesat linii de credit la la IFN-uri in valoare de aprox 4000lei. Am apelat la acestea deoarece banca nu imi oferea cu 2 luni de contract un imprumut. Nu am momentan nici o intarziere dar nu le mai pot face fata si vreau o solutie de refinantare. Stiti la ce banca pot sa apelez ce poate sa ofere refinantare si pentru IFN-uri sau daca este alta solutie?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Inainte de a face alt pas, vezi ce e aici, zic că ajută:

https://oceancredit.ro/......ate-ajuta/

nu de alta dar știi cum se zice...și domnia se plătește

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Doarece banca nu îți oferea, îți oferă acum?

| Vântulalb a răspuns:

Vad ca esti vechi pe site. Si au fost atat de multe discutii pe tema asta! Dar tot ai facut prostia.
Daca poti obtine credit de la Banca, ia-l si achita-le suma. Cu acte, chitante si o hartie din care sa rezulte ca ai achitat. Altfel, te vor mai urmari pentru cine stie ce restante inventate. IFN-urile nu fac refinantari. Iar Bancile, nu se amesteca in afaceri cu IFN-urile.