| andreeaionescuiiii a întrebat:

Buna! cum sa procedez daca firma de curierat a gresit adresa, iar acum coletul meu se duce inapoi spre SHEIN?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Firma de curierat nu prea avea cum sa greseasca adresa, ori aceasta a fost transmisa gresit de vanzatorul de pe platforma shein ori tu ai dat o adresa inexacta.
Nu ai ce sa faci referitor la aceasta comanda, poti vorbi cu suportul celor de la shein, ca sa vezi ce este de facut in cazul acestei comenzi...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Astepti sa se finalizez returul, poate primesti banii inapoi si comanzi iar