| UserAli12345 a întrebat:

am facut si eu un transfer de bani din Anglia prin aplicatia Monese într-un cont din Romania la Raiffeisen si tin sa menționez faptul ca au trecut 5 zile lucrătoare si eu inca nu am primit banii in cont.De ce intârzie asa mult? Care este problema? Am mai patit dar mi se pare ft mult si deja intervine panica.Astept raspunsuri.Multumesc frumos.

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Esti 100% sigur ca ai scris IBAN-ul corect? Sfatul meu e sa contactezi echipa tehnica de la Monese.

| UserAli12345 explică (pentru andreia67):

Am contul meu din Romania salvat in aplicatie dor ca la referință am scris 3 litere ci nu am scris Confidential cum am facut si la celelalte transferuri.Imi spune ca tranzacția e procesata cu succes.Banii au fost trimisi duminica seara la ora 21.00 pe 16 august/2020.