| kappafashion a întrebat:

am gasit recent pe internet site-ul www.ro5.ro care ofera servicii de publicitate pe internet si ma intereseaza daca exista cineva care a lucrat cu ei? Vreau sa imi spuneti si mie daca este bun acest serviciu de reclama online? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Portalul este inca in faza BETA mai asteapta putin pana va iesi din perioada asta si abia apoi ne vom putea pronunta.
P.S: Portalul este realizat si sustinut de Web Media Concept, (firma ce a colaborat cu branduri precum Pepsi Romania, Danone, Ministerul Educatiei, Carrefour, Provident, Dove, Oriflame etc.) deci este o treaba serioasa.

| kappafashion explică:

Multumesc frumos Ronnix! Acum vad ca este functional... Mi-am inscris site-ul si astept sa vad daca primesc trafic pe site si mai ales daca este targetat adica na sa am si rezultate laughing
Revin cu informatii.

| Ciocarlan_Radu_1982 a răspuns:

Foarte bun serviciul oferit de http://www.ro5.ro. Insfarsit am clienti! multumesc TPU!