| Castiel09 a întrebat:

Buna ziua, am nevoie de o consultanță, dacă vine o factura de exemplu: 'afișare pe 22 octombrie 2022, pentru luna Septembrie 2022' este facturată și luna octombrie sau suma este doar pentru luna Septembrie. Va mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Pentru septembrie. Daca spuneai si la ce este factura, era mai ok.

| Castiel09 explică (pentru darrio2007):

Pentru întreținere, de la asociația de proprietari

2 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

Depinde de data citirii contoarelor de consum. La mine specifica pe factura (o primesc online): 11 noiembrie - 10 decembrie. La scara se afiseaza si consumul comun si la capul tabelului se specifica si perioada pentru care se plateste.