| SUSAMOGUS a întrebat:

Buna ziua, am o nedumerire in legatura cu aplicatia bt pay, daca vreau sa-mi transfer bani de pe un card bt, tot pe un e card bt(ambele carduri sunt adaugate in aplicatie), exista un comision sau nu exista? Nu de alta, dar am banca la 5minute de mine si nu are rost sa-mi transfer din aplicatie daca se aplica comision(la banca nu se aplica).

Răspuns Câştigător
| AndreiIonut24 a răspuns:

Intre cardurile BT nu exista comision. Daca vrei sa transferi bani de pe un card BT pe un card de la o alta banca atunci exista comision intre 10-15 lei. Mare atente! BT este singura banca care are deelay mare in transferarea banilor pe aplicatie.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine mergi tu la banca si intrebi acolo?

| outsidethebox a răspuns:

Transferurile intre conturi BT este gratis si instantaneu, 24x7x365 cel putin pentru persoane fizice- ma efer la 24x!