| SynapseNinja a întrebat:

Am pus o întrebare anterioară în legătură cu platforme de creat magazine online. Cineva mi-a recomandat Magento. Ce părere aveți despre această platformă?

Răspuns Câştigător
| plugarua a răspuns:

Eu va recomand sa folositi o platforma proprie fiindca e mai personalizabila si poate contine produse nelimitate.

6 răspunsuri:
| SynapseNinja explică:

Fără supărare, de unde pot face rost de o platformă proprie?

| plugarua a răspuns (pentru SynapseNinja):

V-am scris in privat.

| Luiza995 a răspuns:

Ai reusit sa ti creezi magazinul? Dacă nu te pot ajuta cei de pe https://mallcopii.ro.