| Costybuda a întrebat:

Buna ziua.Am un cont Monese si un prieten mi-a trimis 50€ si de o lună tot astept sa îi primesc.I-am contactat la support@monese.com si îmi trimit de fiecare dată sa dau informatii(Cred ca este robot).Am trimis un PDF cu desfasuratorul celui ce mi-a trimis banii si nu mai zic nimic.Cel ce mi-a trimis banii a fost la CAIXABANK de unde mi-a trimis banii si ei spun că banii sunt la mine dar eu nu îi am. Unde pot sa fac si eu o plîngere pentru Monese sa pot sa recuperez banii?

1 răspuns:
| RobertVaka a răspuns:

Nicăieri. Asta se intampla când nu lucrezi cu o banca cunoscuta.