| Lupuleasa_Mihai_1999 a întrebat:

Am o problema. Am luat un cont de steam cu CS GO de la un prieten findca el a zis ca nu se mai joaca. Si am vrut sa bag niste iteme la pariuri online de cs da nu pot sa trimit niciun item. de fiecare data cand dau imi apare sa astept 15 zile. am asteptat si am dat sa pun itemul si tot la fel face. de o luna jumate ma tot chinui. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Axelrunda a răspuns:

Simplu, trebuie ca sa fii conectat cu numarul de telefon pe steam. Trebuie sa ai si aplicatia steam pe telefon.

| Lupuleasa_Mihai_1999 explică (pentru Axelrunda):

Da am scos steam guardul si l-am pus pe email. deci ar trebui sa nu mai aiba treaba?