| anonim_4396 a întrebat:

astazi am introdus suma minima de 25 de lei intr-un aparat Qivi din supermarket-ul Penny si nu mi-a emis chitanta, ce as putea face sa-mi recuperez banii sau sa primesc chitanta?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuia pe loc sa te adresezi conducerii magazinului.

| CosminFlorin12 a răspuns (pentru Salontanul):

Am trimis mesaj un email de la servicile qivi si mi-au zis sa le spun numarul terminalului si ca il gasesc pe site pe pagina principala dreapta sus. dar nu am gasit nimic.

| proudotaku a răspuns:

De obicei au numere de telefon si detalii tiparite pe aparat.