| catalin0729 a întrebat:

Buna ziua ce parere aveti de www.monumentemarmuragranit.ro si de unde ati cumparat voi monument funerar sau cruce de marmura astept mesajele dvs va multumesc

1 răspuns:
| Hubiter a răspuns:

Salut,

Daca imi permiti cateva modificari:
1. Chiar daca vinzi monumente funerare ar trebui sa folosesti niste culori, in tema site-ului, care sa atraga, nu sa te faca sa inchizi mai repede.
2. Iti recomand sa folosesti un alt font, sa fie mai placut vizual.
3. Culoarea rosie din header, este cat de cat ok, dar cauta o alta nuanta de rosu.

Mentiune!
Acestea sunt doar parerile unui utilizator care a intrat la tine pe site, nimic mai mult.

Cu drag,
Hubiter.ro