| stalin1999 a întrebat:

Cine imi poate da niste linkuri de la apartamente mobilate dar sa fie mobila noua, sa fie modern, in Timisoara pana in 40. 000euro. Am cautat pe publi24 dar dureaza foarte mult, dau funda! Nu doresc link de la site cu mai multe apartamente, vreau direct link de la apartament, nu sa caut eu!

Multumesc!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gaesti pe imobiliare.ro destule anunturi ca doar nu iti inchipui ca sta cineva sa caute pentru tine ca ti e ti-e lene