| Razvi98 a întrebat:

Bună ziua, cum as putea face bani oline sigur? Dacă m-ar ajuta careva as fi recunoscător. Mulțumesc

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La ce esti expert profesional, ca sa stim ce am putea sa-ti recomandam?

| johnnny123 a răspuns:

Bani se primesc pentru CEVA.
Ce ai de oferit? Ce știi să faci?

| Lukasssz a răspuns:

Onlyfans.

| Brizbriz a răspuns:

Sunt mai multe solutii, toate implica un anumit nivel de capabilitate

incepand cu video chat, unde faci bani daca arati bine (si ca baiat se poate) dar trebuie sa ai peste 18 ani (toate firmele care angajeaza verifica asta la greu, si nici nu vor sa auda daca esti sub 18, pentru ca stiu site-uri care au fost inchise de aia si nimeni nu vrea sa ramana fara afacere)

pana la freelancer, unde sunt cam toate job-urile online posibile, totul e sa... ai o capabilitate

| ZyRRe a răspuns:

Uită-te la categoria asta la ultimele 50 de întrebări și o să vezi minim 10 ca a ta. Vezi răspunsurile de acolo.

| peanut003 a răspuns:

Ca sa faci bani trebuie sa te pricepi la ceva