| Mighi a întrebat:

Daca am abonament la Orange si vreau sa mai deschid si la Vodafone de exemplu, se poate realiza acest lucru? sau invers...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca se poate.Mergi la orice reprezentanta Vodafone sau daca ai o cartela valabila, suna la *222, relatii cu clientii si poti face un contract, beneficiind si de achizitionarea unui nou telefon la pret promotional.Mult noroc.

2 răspunsuri:
| gicaputinica a răspuns:

Poti face cate abonamente doresti la oricare retea.

| ionut2424 a răspuns:

Da poti fara probleme, poti sa faci si la cosmote, Vodafone si Orange la toate daca vrei, eu am avut la Vodafone si cosmote si nu am avut nici o problema.