| Ramo137 a întrebat:

Am o problemă cu Shein
Am comandat si am plătit cu cardul ieri, mi-a spus că comanda a fost plătită cu succes și azi îmi spune că comanda mea a fost anulată deși mi-au luat banii din cont.
Așa se întâmplă de obicei cu acest site?
Inca ceva, eu cred că sunt la muncă când comanda o să vină ce pot să fac? Asta daca o sa vina

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu, nu se intampla. Scrie-le la chat suport problema si vei primi banii in curand. Ceva ai facut tu o setare gresita cand ai dat comanda.
Am comandat de multe ori si acum ma pregatesc de alta zilele astea.
Daca vrei mai multe raspunsuri, aici doar de la Violeta vei putea primi care habar nu are de site, intra pe grupul Shein Romania si acolo vei avea raspunsul 100%.

| Ramo137 explică (pentru MihaelaDart):

Le am scris și nu am făcut nici o setare
O sa încerc să le scriu și celor de ăla Shein Romania... Unde e grupul? Fb? Îmi poți trimite te rog

| MihaelaDart a răspuns (pentru Ramo137):

Pe Shein România pe Facebook vei primi sfaturi de la cei care au întâmpinat aceasta problema.
Scuze ca nu am răspuns imediat, mai rar intru pe TPU.

| UNOmcuunvis267 a răspuns (pentru MihaelaDart):

@MihaelaDart poți răspunde la ultima întrebare pusa de mine legata de shein? te rog?