| alex4u a întrebat:

la toti colegii TPU.Intrebarea mea este:se poate face imprumut bancar in romania, cu contract de munca in italia? daca da, imi poate da cineva un exemplu de banca care face? multumesc

Răspuns Câştigător
| ali_8949 a răspuns:

Genul astea de intrebari se pun la banca, unde te vor sfatui angatii cum sta treaba. Aici pe site nu ai sa gasesti nici un raspuns bun, pentru ca fiecare vine cu pareri care nu au nici o baza sau au ca baza unele vorbe auzite pe undeva. Mergi la BRD sau la orice bancawinking

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Nu, nu poti sa faci in Romania!

| Sup3rMan a răspuns:

Castiga bani de acasa
Esti platit pentru fiecare vizitator adus
Bonus 300 puncte promo
http://originals.ro/31652bani

| carla2009carla a răspuns:

Ba da poti sa faci imprumut dar depinde ce fel de imprumut vrei sa faci.pentru ca te duci in tara sau cel mai bine poti sa cauti numere de telefon de la banci din zona in care locuiesti suni si intrebi ce acte iti trebui.sau poate sa iti trimita prin fax formularele ca trebuie sa le complecteze firma la care lucrezi.eu stiu ca bcr face sigur si nu numai. bafta